תחומים

מהם טיפולי נפש גוף?

טיפולי נפש-גוף משתייכים לרפואה האלטרנטיבית המודרנית הרואה את הגוף והנפש כמכלול אחד. חרדות נוצרות כתוצאה מקונפליקטים, טראומות ותפיסות מגבילות שגויות. הן מתאפיינות בהתקפים של סחרחורות, קוצר נשימה, כאבים, דופק מהיר, מועקה באזור החזה והלב, קשיי שינה, הרטבות לילה, הימנעות מנסיעות או טיסות או יציאה לבד מהבית, ועוד ועוד. החרדות מקשות על התיפקוד היומיומי, החברתי, הזוגי והמקצועי, מורידות את הבטחון העצמי וגורמות לסבל רב והימנעות מדברים רבים. שיטת T.A.T ושיטת נתיב ה-א.ב. הן שיטות יהודיות, ללא מגע יד, שנעזרות בכוחו של התת מודע ביחד עם מודעות קוגנטיבית. בדרך כלל, צריך בממוצע 5 טיפולים כדי לפרק את המתח הטראומטי במוח הלימבי, לשחרר תפיסות מגבילות וליבנות מערכת השקפות ואמונות נכונה ומעצימה.

 

איך זה עובד?

שיטת נפש-גוף שבה אני מאבחנת ומטפלת, מתבססת על בדיקת שריר הידועה כמעבירה אותות חשמליים מהמוח לשריר, ומספקת מידע מחלק התת מדוע במוח. חודרת לעומק נפש האדם, אך איננה מחייבת היחשפות מכאיבה או מביכה. גם מי שלא רוצה לדבר, יכול להיעזר בה מבלי לדבר כלל. אנשים שחוו טראומות כואבות אינם צריכים לחוות שוב את הסבל הנורא שחוו, אך אלו שרוצים לשתף ולנתח, מקבלים מענה קשוב, מכיל, משקף ומעצים. גם ילדים בכל גיל נעזרים במהירות בשיטה זו.  

 

סידרת הטיפולים היא קיצרת מועד בין טיפול אחד ל-4 טיפולים- בדרך כלל מספיקים כמה טיפולים. השיטה מרפאה את הבעיה על מנת שלרוב לא תחזור שוב, או בעוצמה פחותה בהרבה. למעשה אנחנו 'מתכנתים' את המוח מחדש כדי שיתן הוראות מתוקנות לכל חלקי הגוף והנפש.

ריפוי ולא רק תמיכה: שלא כמו רוב השיטות הקוגנטיביות שמלמדות את האדם כיצד להתמודד עם מצבו ("קביים"), אנחנו מאמינים בריפוי מוחלט. אנו יוצאים מגישה שמאמינה בכוחו של האדם לרפא את עצמו, ומספקים לו סביבה תומכת. שיטה זו עזרה כבר לאלפי אנשים להשתחרר ממצבים תקועים ולהמשיך לזרום הלאה ללא פחדים וחרדות. דרך הטיפול, האדם מגיע בעצמו לתובנות חדשות שעוזרות לו לפרוץ קדימה.

עבודתי מתבססת על תיקשור כפול – הן עם מודע– בשיחה רגילה עם האדם מולי -  ובו זמנית גם 'שיחה' עם התת מודע – עולמו הרגשי הסמוי של האדם – דרך השריר.  אני מאבחנת את תפיסות העולם המנהלות את המטופל, שלא תמיד הוא עצמו מודע אליהן, את הטראומות שעבר, את התפיסות המגבילות שנוצרו אצלו בעקבות חוויות החיים, ומרפאת אותם בשיטות שנקראות  T.A.T ונתיב ה-א.ב. אלו שיטות כשרות שאושרו ע"י רבנים, ואשר מתאימות לכל אחד, גם לציבור הדתי והחרדי.

 

איבחון

האיבחון האנרגטי מסייע באיתור בעיות שונות בגוף, אלרגיות ורגישויות, כאבים שונים כולל פיברומיאלגיה, קוצר נשימה, מועקה בחזה, כאבי גרון, גב, רגלים, ידיים וראש ועוד. הוא גם מספק מידע על גיל הטראומה ולמי מתייחסת החסימה.

כמו כן האיבחון מסייע לזהות בעיות רגשיות וחברתיות שונות.

רגשיות

ייעוץ אישי​​

052-7637257​

חפשו אותי בפייסבוק

בס"ד

וואטסאפ והודעות